24 Kasım 2008 Pazartesi

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN


Şu hastalıklardan bir kurtulsak neler yapacağım. Ben biraz iyi oldum der demez benim kızın öksürük krizi başladı. Küçük bir öksürükken dün gece kriz ve nöbete dönüştü ve gene doktora götürdük. Biir sürü ilaç verildi gene. Denemediğim doktor, bitkisel ilaç ve pekmez kalmadı. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir anne olarak o öksürdükçe bana geliyorlar.İçim acıyor. Bir geçiyor bir başlıyor bu öksürük denilen meret.Biraz kendimi toparlasam hepinizi tek tek ziyaret edeceğim. Şimdilik uğrayamıyorum özür dilerim.

Bu sırada bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

21 Kasım 2008 Cuma

BEN GELDİMMMMM VE SOBELENDİM


Evet arkadaşlar ben geldim. Sonunda buradayım. Ama biraz yorgun ve hastaydım. Yoksa geleli birkaç gün oldu. Aslında çok güzel günler geçirdim. Dolu dolu eğlenceli ama bir günü hastanede geçen:)))Mide ve bağırsak enfeksiyonu olmuşumda:)) Gelince de nüksetti. Daha yeni yeni iyileşiyorum. Yavaş yavaş herşeyi sizlere anlatacağım ama şimdilik bu kadar.
Bu sırada Hilalce tarifler arkadaşım beni sobelemiş. Konusu evde en nefret edilen durumlar nelerdir sence? Çokkkkkkk:))
1)Bulaşık makinasını boşaltmak

2)Misafir geleceği zaman işlerin ters gitmesi

3)Ütü. Özellikle pantolonda tek çizgi ütülemeye uğraşmak.
4)Yerdeki kıllar. Özellikle yer silerken

5)Siyah mobilya tozu almak.(hemen hemen bütün evim siyah mobilyada))))):

6)Ben evi toplarken bir taraftan dağılıtması. Funda hanım sağolsun bu konuda usta:)))

Daha çok şey var ama bu kadarı aklıma ilk gelen. Kim cevapladı daha önce bilmiyorum ama Nino'cuğum,zapandit Gökçe'ciğim ve Yeşim'ciğim katılmak isterlerse onları sobeledim.

2 Kasım 2008 Pazar

OLEYYY TATİLE GİDİYORUMEvet arkadaşlar çoğu arkadaşım yazın tatile çıktı ama biliyorsunuz ben çalıştım. Sıra bende şimdi ben çıkıyorum. Hemde Gaziantep'e gidiyorum. Gelince çok güzel resimler ve hikayelerle dönerim inşallah. 15-20 gün sizleri ziyaret edemeyeceğim. Salı günü sabah 06:00 uçağına bineceğim. Gelince görüşmek üzere.